Юрські відклади півдня України / Юрские отложения юга Украины

Автор(ы):Лещух Р.Й., Пермяков В.В., Полухтович Б.М.
Издание:Львов, 1999 г., 336 стр., ISBN: 996-7343-07-3
Язык(и)Украинский
Юрські відклади півдня України / Юрские отложения юга Украины

Монографія є найповнішим на сьогоднішній час узагальненням матеріалів з геології юрських відкладів півдня України. Вона написана на основі найновіших результатів, отриманих авторами в процесі комплексних палеонтологічних і літологічних досліджень керну із юрських розрізів, розкритих свердловинами в Придобруджі, Північному Причорномор І, Рівнинному Криму, на Керченському півострові, акваторії Чорного моря і з природних відслонень Гірського Криму.
При підготовці роботи, після критичного аналізу глибокого переосмислення, також враховано весь опублікований матеріал, що стосується геології юрських утворень півдня України і суміжних територій.
Книга адресується студентам вищих учбових закладів та коледжів, розрахована на палеонтологів і стратиграфіє, які вивчають юрські відклади Середземноморської палеозоогеографічної області, а також може бути використана геологами при проведенні геологічної зйомки та глибокого буріння при пошуково-розвідувальних роботах на нафту і газ та інші корисні копалини.

ТематикаСтратиграфия
Скачать
Внимание! Если Вы хотите поделиться с кем-то материалом c этой страницы, используйте вот эту ссылку:
https://www.geokniga.org/books/33293
Прямые ссылки на файлы работать не будут!
550.18